Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Od wypadku i choroby, czyli rodzaje ubezpieczenia na życie

23 MAR 2016
Data aktualizacji: 10 WRZ 2020
Polisa życiowa to przede wszystkim ochrona finansowa w razie śmierci ubezpieczonego. Jednak dzięki umowom dodatkowym można dostać odszkodowanie za złamanie ręki, leczenie szpitalne czy zdiagnozowanie choroby i wypadek.
Czytaj więcej

Co zrobić, by mieć najlepsze ubezpieczenie na życie?

10 MAR 2016
Data aktualizacji: 18 LUT 2020
Jedna oferta ubezpieczenia na życie może różnić się pod wieloma względami, co będzie rzutowało zarówno na jakość produktu, jak i jego cenę. Jednak gdy potrafisz określić jasno, jakiego produktu ochronnego potrzebujesz, pozostaje już tylko wybór najtańszej polisy z zaproponowanych ofert.
Czytaj więcej

Najtańsze ubezpieczenie na życie

09 MAR 2016
Data aktualizacji: 08 PAŹ 2021
Koszt polisy na życie nie musi oznaczać dużego obciążenia dla naszego budżetu. Najtańsze ubezpieczenie na życie może kosztować nawet 30 zł miesięcznie. To, ile zapłacimy za finansową ochronę życia i zdrowia, zależy kilku czynników. Przy czym nie na każdy z nich mamy wpływ.
Czytaj więcej

Na różne sytuacje życiowe - umowy dodatkowe

07 MAR 2016
Data aktualizacji: 03 MAR 2020
Podstawową rolą ubezpieczenia na życie jest zabezpieczenie dla bliskich na wypadek naszej nagłej śmierci. Uzyskujemy pewność, że gdyby nas zabrakło – oni otrzymają pomoc finansową, które pozwoli utrzymać dotychczasowy poziom życia czy umożliwi spłatę naszych zobowiązań finansowych.
Czytaj więcej

Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie na życie?

25 LUT 2016
Data aktualizacji: 25 LUT 2022
Towarzystwa ubezpieczeniowe, chcąc zachęcić potencjalnych klientów do zakupu oferowanego produktu, często posługują się tymi samymi sloganami. Z marketingowego punktu widzenia polisa jest zawsze "uszyta na miarę" i "dopasowana do potrzeb". Co zrobić, by tak rzeczywiście było?
Czytaj więcej

Osoby z niepełnosprawnością a polisa zdrowotna

22 LUT 2016
Data aktualizacji: 16 SIE 2022
Ubezpieczenie zdrowotne dla osoby z niepełnosprawnością to rozwiązanie dla każdego, komu zależy na szerszej ochronie niż ta oferowana przez NFZ.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2022 | Mapa serwisu