Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie na życie?

25 LUT 2016
Data aktualizacji: 25 LUT 2022
Towarzystwa ubezpieczeniowe, chcąc zachęcić potencjalnych klientów do zakupu oferowanego produktu, często posługują się tymi samymi sloganami. Z marketingowego punktu widzenia polisa jest zawsze "uszyta na miarę" i "dopasowana do potrzeb". Co zrobić, by tak rzeczywiście było?
Czytaj więcej

Ubezpieczenie zdrowotne dla osoby z niepełnosprawnością

22 LUT 2016
Data aktualizacji: 30 STY 2023
Ubezpieczenie zdrowotne dla osoby z niepełnosprawnością to rozwiązanie dla każdego, komu zależy na szerszej ochronie niż ta oferowana przez NFZ. Czy osoba z niepełnosprawnością może kupić ubezpieczenie zdrowotne? Ile kosztuje ubezpieczenie zdrowotne dla osoby z niepełnosprawnością? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszym poradniku.
Czytaj więcej

Które towarzystwo ubezpieczeniowe powinienem wybrać?

11 LUT 2016
Data aktualizacji: 30 STY 2023
Decyzja o wyborze polisy na życie zależy od wielu czynników. Najważniejszym z nich jest cena, jednak rzadko niska składka idzie w parze z szerokim zakresem ochrony i wysoką sumą ubezpieczenia. Jak wybrać towarzystwo ubezpieczeniowe?
Czytaj więcej

Od czego zależy wysokość składki ubezpieczenia?

04 LUT 2016
Data aktualizacji: 30 STY 2023
Zakup polisy na życie wiąże się z pewnym wydatkiem – to czy będzie on mniejszy czy większy zależy w dużym stopniu od nas samych. Sprawdzamy, na ile mamy wpływ na koszt składki ubezpieczeniowej i od czego ona zależy.
Czytaj więcej

Czym jest indeksacja składki?

03 LUT 2016
Data aktualizacji: 11 MAR 2022
Indeksacja składki jest stosowana przez towarzystwa ubezpieczeniowe, aby uchronić klientów przed skutkami inflacji. Dzięki jej zastosowaniu odszkodowanie z polisy nie traci na wartości i wypłacona kwota wystarcza na pokrycie wydatków, którym jest dedykowana.
Czytaj więcej

O co pytać agenta ubezpieczeniowego?

23 GRU 2015
Data aktualizacji: 31 STY 2023
Jak uniknąć zakupu ubezpieczenia, które nie będzie spełniało naszych oczekiwań? Zanim podpiszemy umowę, możemy o wszystkich szczegółach porozmawiać z agentem ubezpieczeniowym. Warto wiedzieć o co zapytać, na które fragmenty umowy zwracać szczególną uwagę oraz o co nas może zapytać doradca. W ten sposób dobrze wykorzystamy czas spotkania z agentem i na przyszłość unikniemy produktu, który nie będzie nas satysfakcjonował. Zobacz w naszym artykule o co pytać agenta ubezpieczeniowego.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2023 | Mapa serwisu