Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Ubezpieczenie na życie może zapewnić wysokie odszkodowanie np. z tytułu urazu ciała, pobytu w szpitalu czy poważnego zachorowania. Czy taki wpływ na twoim koncie może wymagać uregulowania w urzędzie skarbowym?
Czytaj więcej
Szukasz dobrego ubezpieczenia dla noworodka lub niemowlęcia, które działa już od chwili narodzin? Warto się zainteresować polisą dla noworodka, która chroni od następstw nieszczęśliwych wypadków, a także zapewnia opiekę medyczną i rehabilitację dla malucha. Sprawdź, gdzie warto kupić ubezpieczenie dla noworodka!
Czytaj więcej
Ubezpieczenie grupowe PZU zapewnia ochronę osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą, a także pracownikom małych i dużych firm. Cenę polisy oraz jej zakres można dopasować do własnych potrzeb. Jak wysokie odszkodowanie zapewnia ten produkt? Ile kosztuje ubezpieczenie grupowe w PZU? Na co warto zwrócić uwagę przed zawarciem umowy z ubezpieczycielem za pośrednictwem pracodawcy? Podpowiadamy.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie z tytułu urodzenia dziecka zapewnia pomoc finansową w sytuacji powiększenia się rodziny. Uzyskane pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, np. wyprawkę dla malucha lub pierwsze zabawki.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie posagowe zapewnia dziecku cenne wsparcie finansowe w momencie wkraczania w dorosłość. Tego typu produkty polegają na oszczędzaniu kapitału, a następnie jego wypłacie po ukończeniu przez osobę ubezpieczoną 18. roku życia. Ile kosztują? Jak wybrać najlepszą polisę posagową dla dziecka? Wszystkiego dowiesz się z tego tekstu.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie od utraty dochodu zapewnia wsparcie w różnych trudnych sytuacjach, które mogą wpłynąć negatywnie na płynność finansową. Świadczenie jest wypłacane przez minimum kilka miesięcy, dzięki czemu poszkodowany zyskuje czas na znalezienie nowej pracy. Ile kosztuje taka polisa od utraty dochodu? Na co uważać przy jej zakupie? Odpowiadamy na te pytania w naszym artykule.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu