Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Ubezpieczenie na życie dla studenta to produkt przeznaczony dla młodzieży uczącej się, zwykle w wieku do 26 roku życia. Jaki jest zakres ochrony ubezpieczeniowej w tego typu polisach? Ile kosztuje ubezpieczenie dla studenta? Podpowiadamy w naszym artykule.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na życie dla seniora

Data aktualizacji: 24 KWI 2023
Ubezpieczenie na życie dla seniora to produkt przeznaczony dla osób, które przechodzą na emeryturę. Polisa dla seniora działa na nieco innych zasadach niż standardowe ubezpieczenia. Czy polisa dla seniora jest opłacalna? Postanowiliśmy to sprawdzić.
Czytaj więcej

Indywidualna polisa na życie w TU Compensa

Data aktualizacji: 24 KWI 2023
Osoby, które szukają dopasowanej ochrony na przyszłość, mają duży wybór spośród wielu ofert ubezpieczeniowych. Compensa daje swoim klientom wiele możliwości ubezpieczenia na życie w różnym wieku i różnej sytuacji finansowej. Ile kosztuje indywidualna polisa na życie w TU Compensa i dlaczego warto postawić na jej zakup?
Czytaj więcej

Ubezpieczenie Warta - które wybrać?

Data aktualizacji: 24 KWI 2023
Ubezpieczenie na życie może zaoferować bardzo różne rozwiązania dotyczące ochrony. Sprawdzamy, jaką propozycję zabezpieczenia przyszłości ma towarzystwo ubezpieczeniowe Warta. Sprawdź aktualną ofertę ubezpieczeń na życie i zdrowie od towarzystwa ubezpieczeniowego Warta.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie a leczenie choroby nowotworowej

Data aktualizacji: 24 KWI 2023
Ubezpieczenie na wypadek nowotworu zapewnia wsparcie finansowe w trudnej sytuacji, jaką jest zdiagnozowanie raka. Wykrycie choroby nowotworowej wiąże się z koniecznością wdrożenia jak najszybciej leczenia, które bywa bardzo kosztowne.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie grupowe Allianz zapewnia wsparcie finansowe w przypadku zaistnienia różnych trudnych sytuacji życiowych. W zależności od wybranego wariantu polisa może chronić na wypadek śmierci, poważnego zachorowania czy też wypadku.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu