Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Postępowanie po śmierci osoby bliskiej

24 LIS 2015
Data aktualizacji: 24 MAR 2022
Śmierć bliskiej osoby to jedno z najbardziej stresujących wydarzeń w życiu człowieka. To bardzo trudny czas, a dodatkowo może spaść na nas wiele formalności, o których wcześniej nie mieliśmy pojęcia.
Czytaj więcej

Polisa na życie - online czy offline?

19 LIS 2015
Data aktualizacji: 08 KWI 2020
Zakup polisy na życie nie należy do łatwych – musimy wybrać odpowiednie towarzystwo ubezpieczeniowe, ofertę, która będzie spełniać nasze potrzeby jak również spotkać się z agentem ubezpieczeniowym.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na wypadek nowotworu - czy jest opłacalne?

26 PAŹ 2015
Data aktualizacji: 27 KWI 2022
Choroba nowotworowa może dotknąć każdego, dlatego możemy spróbować zabezpieczyć się na taką możliwość. Wiele towarzystw ubezpieczeniowych oferuje ochronę właśnie na wypadek nowotworu. Sprawdzamy to.
Czytaj więcej

Jakie korzyści wynikają z wykupienia polisy posagowej?

12 PAŹ 2015
Data aktualizacji: 14 STY 2020
Wyższa składka niż w polisie ochronnej, ale z gwarancją zwrotu. To właśnie kwestia finansowa jest główną zaletą z wykupienia dla dziecka ubezpieczenia posagowego, ale nie jedyną. Sprawdzamy inne korzyści na przykładzie produktów oszczędnościowych dedykowanych najmłodszym.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie a leczenie choroby nowotworowej

14 KWI 2015
Data aktualizacji: 06 LUT 2020
Nowotwór jest jedną z najbardziej inwazyjnych chorób współczesnej cywilizacji. W przypadku wykrycia złośliwej choroby nowotworowej czeka nas zazwyczaj kosztowne leczenie. Tymczasem ochrona może polegać też na niwelowaniu skutków zaistniałych zdarzeń z tytułu polisy ubezpieczeniowej.
Czytaj więcej

Czym jest rating ubezpieczeń na życie?

25 LUT 2015
Data aktualizacji: 14 STY 2020
Przed wyborem danego produktu czy usługi lubimy kierować się opinią znajomych czy różnymi narzędziami pomocniczymi typu ranking. Aby takie zestawienie okazało się wartościowe i wiarygodne, musi być ułożone według określonych zasad, na podstawie których dokuje się oceny, czyli ratingu.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2022 | Mapa serwisu