Blog ubezpieczeniowy

Ubezpieczenie na życie z tytułu urodzenia dziecka zapewnia pomoc finansową w sytuacji powiększenia się rodziny. Uzyskane pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, np. wyprawkę dla malucha lub pierwsze zabawki.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie posagowe zapewnia dziecku cenne wsparcie finansowe w momencie wkraczania w dorosłość. Tego typu produkty polegają na oszczędzaniu kapitału, a następnie jego wypłacie po ukończeniu przez osobę ubezpieczoną 18. roku życia. Ile kosztują? Jak wybrać najlepszą polisę posagową dla dziecka? Wszystkiego dowiesz się z tego tekstu.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie od utraty dochodu zapewnia wsparcie w różnych trudnych sytuacjach, które mogą wpłynąć negatywnie na płynność finansową. Świadczenie jest wypłacane przez minimum kilka miesięcy, dzięki czemu poszkodowany zyskuje czas na znalezienie nowej pracy. Ile kosztuje taka polisa od utraty dochodu? Na co uważać przy jej zakupie? Odpowiadamy na te pytania w naszym artykule.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie dla studenta to produkt przeznaczony dla młodzieży uczącej się, zwykle w wieku do 26 roku życia. Jaki jest zakres ochrony ubezpieczeniowej w tego typu polisach? Ile kosztuje ubezpieczenie dla studenta? Podpowiadamy w naszym artykule.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie na życie dla seniora

Data aktualizacji: 24 KWI 2023
Ubezpieczenie na życie dla seniora to produkt przeznaczony dla osób, które przechodzą na emeryturę. Polisa dla seniora działa na nieco innych zasadach niż standardowe ubezpieczenia. Czy polisa dla seniora jest opłacalna? Postanowiliśmy to sprawdzić.
Czytaj więcej

Indywidualna polisa na życie w TU Compensa

Data aktualizacji: 24 KWI 2023
Osoby, które szukają dopasowanej ochrony na przyszłość, mają duży wybór spośród wielu ofert ubezpieczeniowych. Compensa daje swoim klientom wiele możliwości ubezpieczenia na życie w różnym wieku i różnej sytuacji finansowej. Ile kosztuje indywidualna polisa na życie w TU Compensa i dlaczego warto postawić na jej zakup?
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu