Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Każdy kochający rodzic marzy, by zapewnić swojemu dziecku jak najlepszą przyszłość. Nawet jeśli dzisiaj mamy ku temu możliwości, dzięki dobrej pracy i zgromadzonym oszczędnościom – nie oznacza to wcale, że będzie tak za 10 czy 20 lat. Przyszłości nie jesteśmy w stanie przewidzieć i może ona nas bardzo zaskoczyć. Jak się przygotować na to, by móc wspierać dziecko w przyszłości?
Czytaj więcej

Od czego zależy wysokość składki ubezpieczenia?

04 LUT 2016
Data aktualizacji: 21 KWI 2022
Zakup polisy na życie wiąże się z pewnym wydatkiem – to czy będzie on mniejszy czy większy zależy w dużym stopniu od nas samych. Sprawdzamy, na ile mamy wpływ na koszt składki ubezpieczeniowej i od czego ona zależy.
Czytaj więcej

Czym jest indeksacja składki?

03 LUT 2016
Data aktualizacji: 11 MAR 2022
Indeksacja składki jest stosowana przez towarzystwa ubezpieczeniowe, aby uchronić klientów przed skutkami inflacji. Dzięki jej zastosowaniu odszkodowanie z polisy nie traci na wartości i wypłacona kwota wystarcza na pokrycie wydatków, którym jest dedykowana.
Czytaj więcej

O co spytać agenta ubezpieczeniowego?

23 GRU 2015
Data aktualizacji: 05 STY 2022
Jak uniknąć zakupu ubezpieczenia, które nie będzie spełniało naszych oczekiwań? Zanim podpiszemy umowę, możemy o wszystkich szczegółach porozmawiać z agentem ubezpieczeniowym. Warto wiedzieć o co zapytać, na które fragmenty umowy zwracać szczególną uwagę oraz o co nas może zapytać doradca. W ten sposób dobrze wykorzystamy czas spotkania z agentem i na przyszłość unikniemy produktu, który nie będzie nas satysfakcjonował.
Czytaj więcej

Ubezpieczenie terminowe czy bezterminowe - które wybrać?

09 GRU 2015
Data aktualizacji: 05 GRU 2021
Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują nam różne warianty ochrony, a wśród nich są ubezpieczenia terminowe i bezterminowe. Oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy. Aby podjąć dobrą decyzję o zakupie jednej z polis, warto dowiedzieć się wcześniej na czym polegają oba rodzaje ubezpieczeń. Sprawdzamy, które ubezpieczenie może być dla nas najbardziej korzystne.
Czytaj więcej

Od czego zależy cena polisy na życie?

04 GRU 2015
Data aktualizacji: 10 LUT 2022
Cena ubezpieczenia na życie może być sporym zaskoczeniem, szczególnie w sytuacji, gdy towarzystwo ubezpieczeniowe oferuje produkt od 50 zł miesięcznie, a nam ostatecznie przyjdzie zapłacić o 100 zł więcej. Sprawdzamy, od czego zależy cena polisy na życie i jak można na nią wpłynąć.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2022 | Mapa serwisu