Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Uwaga na niedozwolone zapisy w umowach

Data aktualizacji: 24 KWI 2023
Zawierając umowę polisy na życie zyskujemy gwarancję wypłaty świadczenia w określonych sytuacjach, o ile nie zgodzimy się niekorzystne dla nas warunki. Te niedozwolone zapisy, czyli klauzule abuzywne, są do uniknięcia, jeśli uważnie przeczytamy dokument OWU.
Czytaj więcej
Choroby układu krążenia są najczęstszą przyczyną zgonów na całym świecie, a na zawał serca w Polsce co roku umiera ok. 15 tys. osób. Jesteś po zawale serca i zastanawiasz się, czy możesz kupić ubezpieczenie na życie? Dla Ciebie sprawdziliśmy jak wygląda zakup ubezpieczenia na życie pod zawale serca.
Czytaj więcej

Polisa na życie - online czy offline?

Data aktualizacji: 24 KWI 2023
Zakup polisy na życie nie należy do łatwych – musimy wybrać odpowiednie towarzystwo ubezpieczeniowe, ofertę, która będzie spełniać nasze potrzeby jak również spotkać się z agentem ubezpieczeniowym. Czy warto kupić polisę na życie online czy offline?
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie to produkt, który zapewnia wsparcie finansowe dla Ciebie i bliskich w trudnej i nieprzewidzianej sytuacji, takiej jak choroba, wypadek lub zgon. Dyskusje dotyczące różnych opcji ubezpieczeniowych oraz oceny konkretnego produktu często okazują się niezwykle pomocne w podjęciu decyzji.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie w ciąży zapewnia pomoc finansową nie tylko z tytułu urodzenia dziecka, dlatego warto o tym pomyśleć wcześniej. Przy takim rozwiązaniu należy pamiętać o karencji.
Czytaj więcej

Ile kosztuje ubezpieczenie na życie?

Data aktualizacji: 24 KWI 2023
Zanim podejmie się decyzję o zakupie, warto zorientować się wcześniej ile kosztuje polisa na życie. Takie ubezpieczenie może stanowić wydatek około 50 zł miesięcznie. Nie należy jednak sugerować się wyłącznie ceną, ponieważ każdy z nas może oczekiwać zupełnie innej ochrony.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu