Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 16 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Credit Agricole ubezpieczenia na życie - analiza oferty

13 CZE 2019
Data aktualizacji: 05 LUT 2020
Cztery różne rozwiązania ma dla swoich klientów w różnym przedziale wiekowym bank Credit Agricole w ramach polisy życiowej. Analizujemy szczegóły każdego z produktów i sprawdzamy, czy ubezpieczenie na życie w banku jest dobrym pomysłem.
Spis treści
  Pokaż wszystkie

  Porównaj oferty

  Credit Agriciole nie ogranicza się tylko do usług finansowych, proponując także szeroki wybór ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych i życiowych. Pod obecną nazwą występuje w Polsce od 2011 roku.
   

  Co oferuje Credit Agricole z polis życiowych?

  Bank Credit Agricole oferuje swoim klientom 4 gotowe produkty:
   
  • Pakiet Życie - 3 ubezpieczenia chroniące finansowo życie i zdrowie aż do 65. roku życia w wariantach obejmujących: zgon, poważne zachorowanie i pobyt w szpitalu;
    
  • Pakiet na Wypadki - kompleksowa pomoc w razie nieszczęśliwego wypadku, dla dorosłych i dla dzieci;
    
  • Z myślą o bliskich - ubezpieczenie dostępne nawet dla osób w wieku 85 lat;
    
  • Ubezpieczenie na życie - grupowe ubezpieczenie chroniące przed skutkami trwałej niezdolności do pracy, a dodatkowo zapewniające bliskim stabilność finansową na wypadek śmierci.
   

  Credit Agricole – Pakiet Życie

  Te ubezpieczenie można nabyć maksymalnie do 65 roku życia. Posiadamy możliwość rozszerzenia ochrony o warianty dotyczące zachorowania oraz hospitalizacji, a dokładniej:

  Ubezpieczenie na Życie – obejmuje zgon ubezpieczonego i zapewnia bezpieczeństwo finansowe dla bliskich.

  Poważne Zachorowanie – wsparcie finansowe w razie zdiagnozowania jednej z katalogu 10 najczęściej występujących chorób lub zabiegów chirurgicznych. Pakiet obejmuje m.in. nowotwór złośliwy i zawał serca.

  Hospitalizacja – na wypadek pobytu w szpitalu. Dzienne świadczenie ubezpieczeniowe pokryje dodatkowe koszty leczenia. Pobyt w szpitalu musi trwać co najmniej 3 doby.
   

  Pakiet Życie – wysokość miesięcznych składek

  Ubezpieczenie Ubezpieczenie na Życie Poważne Zachorowanie Hospitalizacja
  Składka 32 zł 27 zł 14 zł
  Suma ubezpieczenia 50 000 zł
  (100 000 zł NNW)
  20 000 zł 75 zł dziennie
  Tabela 1. Na podstawie oferty www.creditagricole.pl.

  Poważne Zachorowanie obejmuje 10 chorób. Oprócz nowotworu złośliwego to: zawał mięśnia sercowego, przewlekła niewydolność nerek, przeszczep narządu, udar mózgu, łagodny nowotwór mózgu, utrata wzroku, stwardnienie rozsiane, poważne oparzenie ciała i paraliż.

  W tym pakiecie sumy ubezpieczenia sięgają 400 000 zł (NNW). Wypłacone świadczenie na wypadek śmierci, może wynosić od 10 000 zł do 200 000 zł, a w przypadku nieszczęśliwego wypadku jest ono podwajane.
   

  Credit Agricole – Pakiet na Wypadki

  Jest to rozwiązanie dla osób, które są narażone lub po prostu chcą się ubezpieczyć na możliwość wystąpienia wydatków.

  Pakiet na Wypadki obejmuje dzieci w wieku od 3 do 18 lat i zapewnia m.in. wizytę lekarza czy rehabilitację, jak również wsparcie w nauce w razie potrzeby.
   

  Pakiet na Wypadki – przykładowe kwoty odszkodowań

  Ryzyko Wariant Podstawowy Wariant Rozszerzony Wariant Szkolny
  Uszczerbek na zdrowiu 25 000 zł 50 000 zł 25 000 zł
  Całkowite, trwałe inwalidztwo 25 000 zł 50 000 zł 25 000 zł
  Złamania kategorii A 
  1. Kości czaszki
  2. Kości miednicy,
  3. Kości w obrębie stawu biodrowego
  4. Kości kręgosłupa
  5. Kości udowej
  1 000 zł 2 000 zł 500 zł
  Złamania kategorii B
  1. Kości piętowa
  2. Kości ramienna
  3. Kości podudzia
  4. Kości rzepki
  500 zł 1 000 zł 250 zł
  Złamania kategorii C 

  Wszystkie pozostałe złamania kości B
  250 zł 500 zł 125 zł
  Tabela 2. Na podstawie oferty www.creditagricole.pl.

  W wariancie szkolnym dziecka otrzymuje pakiet świadczeń z ustalonymi limitami na poziomie:
  • 500 zł – wizyta lekarza pierwszego kontaktu,
  • 400 zł – wizyta pielęgniarki,
  • 1000 zł – zakup sprzętu ortopedycznego,
  • 1000 zł – rehabilitacja po nieszczęśliwym wypadku,
  • 5 godzin – korepetycje,
  Bez limitu jest dostęp do infolinii medycznej.

  Z assistance mogą skorzystać także dorośli, ale w ograniczonym zakresie: rehabilitacji po nieszczęśliwym wypadku, zakupu sprzętu ortopedycznego, pomocy psychologa i telefonicznej konsultacji lekarskiej.
   

  Porównaj oferty

  Credit Agricole – Z myślą o bliskich

  Ta polisa przewiduje łączenie ochrony dla kilku osób. Dzięki temu możemy objąć ochroną z ubezpieczenia. Jest to polisa, która zabezpieczy osoby pomiędzy 55 a 85 rokiem życia.

  W tym przypadku wysokość składki zależy od sumy ubezpieczenia i wieku ubezpieczonego. 4 sumy ubezpieczenia to: 3000 zł, 5000 zł, 7000 zł i 10 000 zł. Przykładowo, osoby w różnym przedziale lat zapłacą:
   
  • 55-59 lat – od 18 do 61 zł;
  • 60-64 lata – od 23 do 76 zł;
  • 65-69 lata – od 29 do 96 zł;
  • 70-74 lata – od 37 do 125 zł;
  • 75-79 lata – od 50 do 165 zł;
  • 80-85 lata – od 65 do 217 zł;
  Podane składki są miesięcznymi. Ale opłat można dokonywać też kwartalnie, półrocznie i rocznie. Wysokość składki jest niezmienna przez cały okres ochrony ubezpieczeniowej.
   

  Credit Agricole – Ubezpieczenie na życie

  Bank Credit Agricole umożliwia również zakup ubezpieczenia dla osób, które chcą wziąć kredyt hipoteczny. Polisę można zakupić w momencie składania wniosku o kredyt hipoteczny, jak w i trakcie trwania umowy o kredyt.

  Przedmiotem ubezpieczenia jest całkowita niezdolność do pracy i utrata zdolności do samodzielnej egzystencji. Wtedy ubezpieczyciel spłaca całe zadłużenie zmarłego klienta banku Credit Agricole.
  Ubezpieczenie skierowane jest do osób, które nie skończyły 65 lat.
   
  WAŻNE!
  Za 1 opłatą ubezpieczeniową mogą być objęci ubezpieczeniem wszyscy kredytobiorcy,, ponieważ składka jest liczona od kwoty kredytu, a nie za każdą osobę.
   


  Wysokość miesięcznej składki to dokładnie 0,0299% wartości kredytu, np.:
  • 90 zł za polisę przy kredycie na 300 000 zł;
  • 149 zł za polisę przy kredycie na 500 000 zł;
  • 210 zł za polisę przy kredycie na 750 000 zł.


  Czy trzeba być klientem banku?

  Osoby, które są zainteresowane zakupem oferty – muszą być klientami banku Credit Agricole. Może być to zatem osoba fizyczna, która posiada w banku konto lub kredyt oraz mieści się w widełkach wiekowych, ustalonych dla konkretnej oferty.
   
    

  Nasz typ – czy Credit Agricole ma dobre produkty?

  By odpowiedzieć na to pytanie – musimy zastanowić się nad tym, jakiego ubezpieczenia na życie szukamy. Każdy z nas potrzebuje innego rodzaju wsparcia – część osób może woleć podstawowy zakres ochrony, ktoś inny oczekiwać będzie pomocy w trudnych sytuacjach życiowych. Dla każdego z nas istotna będzie suma ubezpieczenia w zupełnie innej kwocie.

  Z całą pewnością należy przyznać, że ceny oferty ubezpieczeniowej w Credit Agricole mogą wydawać się korzystne i to na pewno przekona wielu klientów. Musimy mieć jednak świadomość – jakiej ochrony i wsparcia szukamy.
   

  Z czym wiąże się zakup polisy w banku?

  Pamiętajmy o tym, że zakup ubezpieczenia na życie w banku to z jednej strony spora wygoda i oszczędność czasu, a z drugiej – brak porównania i szansa na przepłacenie za ochronę.

  Dla tych osób, które nie mają konkretnych oczekiwań i po prostu chcą się zabezpieczyć – będzie to szybkie i łatwe rozwiązanie, które nie będzie wymagało odwiedzania osobnego biura towarzystwa ubezpieczeniowego. Zawarcie umowy przebiegnie szybko i bez dodatkowych komplikacji.

  Minusem i to znaczącym jest fakt, że bez porównania możemy naprawdę sporo przepłacić. Wydawać by się mogło, że oferty rzędu kilku lub kilkunastu złotych miesięcznie są najtańszym rozwiązaniem na rynku ubezpieczeniowym – nic bardziej mylnego.

  Ubezpieczenie na życie nie musi sporo kosztować, by zapewnić nam ochronę wysokiej jakości. Sprawdźmy zatem przed zakupem – co oferuje nam konkurencja. Może okazać się, że bardzo szybko znajdziemy tańsze i lepsze oferty. 

  Porównaj oferty


  Ubezpieczenie na życie daje ochronę finansową w wielu sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia dla Ciebie i Twoich bliskich. Nie mniej ważna jest cena takiej polisy, dlatego, aby uniknąć przepłacania za składkę, warto najpierw porównać ceny ubezpieczeń w naszym kalkulatorzeOfertę spośród 20 dostępnych towarzystw ubezpieczeń znajdziesz już od 3 złotych dziennie. W 1 kalkulacji możesz porównać aż do 5 ofert

  Redakcja

  Dzięki stale poszerzanej wiedzy dostarczamy treści o ubezpieczeniach najwyższej jakości, w oparciu o dogłębną analizę ofert towarzystw obecnych na polskim rynku ubezpieczeniowym. Z nami wybierzesz polisę, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb.

  Wasze komentarze (1)

  Potwierdź, że jesteś człowiekiem.

  Wyślij

  Komentarz zapisany. Dziękujemy.

  Ja

  2020-06-18 16:35:43

  Miałem polisę OC w życiu prywatnym w Credit Agricole. Odradzam bo to ***wo. Jak płacisz to jest ok jak masz szkodę to szukają dziury w całym żeby nie wypłacić pieniędzy poszkodowanemu. Przysyłają swoich ludzi którzy zastraszają ubezpieczonego i poszkodowanego. Nie dajcie się naciągnąć

  « Powrót do listy postów

  FacebookPodziel się ze znajomymi:
  Szukasz najlepszych ubezpieczeń na życie?

  Darmowe wyliczenie składek online bez zobowiązań. Oszczędź do 50% na ubezpieczeniu!

  Porównaj ceny

  Najnowsze artykuły

  Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  Porada img

  Choroby przewlekłe w polisie na życie

  17 WRZ 2020
  Za diagnozowanie choroby przewlekłej ubezpieczyciel wypłaci nam nawet...
  Porada img

  Renta dla dziecka po twojej śmierci - PZU i inne polisy na życie

  11 WRZ 2020
  Ubezpieczenie na życie może zapewnić ochronę nie tylko nam, ale również...
  Porada img

  Ubezpieczenie na życie na milion złotych - to możliwe?

  03 WRZ 2020
  Tak wysokie odszkodowanie będzie możliwe tylko w niektórych towarzystwach...
  Porada img

  Prywatne ubezpieczenie zdrowotne dziecka - lepsze niż NNW?

  24 SIE 2020
  Nowy rok szkolny jest ważny zarówno dla dzieci, jak i również rodziców. To...
  Porada img

  Ubezpieczenie na wypadek poważnego zachorowania

  19 SIE 2020
  Wśród najczęściej występujących poważnych zachorowań możemy wymienić...
  Porada img

  Koronawirus a ubezpieczenie na życie - co warto wiedzieć?

  11 SIE 2020
  Wprowadzenie skutecznego leczenia i ochrony przed koronawirusem jest już coraz...

  Na co zwrócić uwagę
  wybierając polisę na życie?

  Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

  Poradnik
  ubezpieczeniowy

  Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
  Pobierz poradnik

  Porównaj ubezpieczenie

  Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  Suma ubezpieczenia
  Okres ochronny
  Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

  Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
  Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2020