Blog ubezpieczeniowy

Indywidualne oraz grupowe ubezpieczenie na życie PZU to produkty, które pozwalają na zabezpieczenie przyszłości swojej i bliskich. Wypłata świadczenia jest realizowana, gdy dojdzie do wystąpienia jednego ze zdarzeń określonych w umowie. Od czego zależy wysokość odszkodowania w PZU i jak sprawdzić jego wysokość?
Czytaj więcej
Leczenie stomatologiczne może kosztować bardzo dużo – za jeden zabieg możesz zapłacić zarówno kilkaset, jak i kilka tysięcy złotych. Poniżej sprawdzamy prywatne ubezpieczenie stomatologiczne – czy warto kupić i ile kosztuje takie rozwiązanie?
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie przy kredycie hipotecznym stanowi zabezpieczenie na wypadek, gdyby wskutek trudnej sytuacji życiowej i finansowej kredytobiorca nie był w stanie spłacić zobowiązania. Czy warto brać ubezpieczenie na życie przy kredycie hipotecznym? Ile kosztuje ubezpieczenie na życie do kredytu hipotecznego?
Czytaj więcej
Uraz głowy może nie tylko wykluczyć na jakiś czas z życia zawodowego, lecz także wymagać kosztownego leczenia oraz rehabilitacji, dawać poważne powikłania, a nawet przyczynić się do śmierci. Jakie odszkodowanie za uraz głowy? Ile wynosi odszkodowanie za uraz głowy? W naszym poradniku znajdziesz odpowiedź na te i inne pytania związane z urazem głowy.
Czytaj więcej

Odszkodowanie za boreliozę

Data aktualizacji: 09 LUT 2024
Choroby, które przenoszą kleszcze niestety mogą przytrafić się każdemu. Diagnostyka oraz leczenie bywają dość skomplikowane i czasochłonne. Czy ubezpieczenie na życie może pomóc w takiej sytuacji?
Czytaj więcej
Istnieją okoliczności przy zawieraniu umowy polisowej, które mogą działać na Twoją niekorzyść. Jedną z nich jest zatajenie choroby przed ubezpieczycielem. Sprawdź, co za to grozi.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu