Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Uraz głowy może nie tylko wykluczyć na jakiś czas z życia zawodowego, lecz także wymagać kosztownego leczenia oraz rehabilitacji, dawać poważne powikłania, a nawet przyczynić się do śmierci.
Czytaj więcej

Jak sprawdzić wysokość odszkodowania w PZU?

25 SIE 2022
Data aktualizacji: 29 SIE 2022
Indywidualne oraz grupowe ubezpieczenie na życie PZU to produkty, które pozwalają na zabezpieczenie przyszłości swojej i bliskich. Wypłata świadczenia jest realizowana, gdy dojdzie do wystąpienia jednego ze zdarzeń określonych w umowie.
Czytaj więcej

Skręcenie kostki – ile wynosi odszkodowanie?

25 SIE 2022
Data aktualizacji: 29 SIE 2022
Skręcenie kostki należy do urazów, które mogą wykluczyć poszkodowanego z życia zawodowego oraz wykonywania codziennych czynności nawet na kilka tygodni.
Czytaj więcej
Świadczenie za trwały uszczerbek na zdrowiu może wynosić od 1 do 100% SU przy sumie ubezpieczenia sięgającej nawet do 150 000 złotych.
Czytaj więcej

Ile wynosi odszkodowanie za złamany nos?

24 SIE 2022
Data aktualizacji: 29 SIE 2022
Złamanie nosa to wbrew pozorom dość poważny uraz, który może wyłączyć poszkodowanego zarówno z życia społecznego, jak i zawodowego.
Czytaj więcej

Odszkodowanie za szwy – jak duża może być wypłata?

24 SIE 2022
Data aktualizacji: 08 WRZ 2022
Odszkodowanie za szwy jest wypłacane, gdy doszło do przerwania ciągłości powłok i konieczna okazuje się interwencja lekarza chirurga.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2022 | Mapa serwisu