Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Ubezpieczenie w ciąży - jaką polisę warto posiadać?

28 CZE 2021
Data aktualizacji: 28 CZE 2021
Planujesz powiększyć rodzinę i szukasz odpowiedniego ubezpieczenia w ciąży, które zapewni bezpieczeństwo i pomoc finansową? Składki zaczynają się już od 60 zł miesięcznie. Musisz jednak zwrócić uwagę na okres karencji, która wynosić zwykle od 6 czy 10 miesięcy z tytułu urodzenia dziecka.
Czytaj więcej
Podstawowa polisa na życie w Kielcach to wsparcie finansowe w przypadku śmierci ubezpieczonego już od 20 zł miesięczne. Jednak możliwe jest poszerzenie zakresu m.in. o wypadki czy zdiagnozowanie poważnej choroby. Sprawdzamy, kto oferuje taką ochronę i w jakie cenie.
Czytaj więcej
Polisę na życie w Toruniu można kupić na kilka sposobów. Jednym z nich jest porównywarka online, dzięki której polisa będzie kosztowała już od 20 zł miesięcznie. Analizujemy kilka przykładowych towarzystw i sprawdzamy warunki ubezpieczenia, jakie oferują mieszkańcom Torunia.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie w Olsztynie zapewnia wypłatę świadczenia w przypadku śmierci, wypadku, zachorowania, pobytu w szpitalu czy operacji chirurgicznej. A miesięczne składki dla mieszkańców Olsztyna zaczynają się już od 20-30 złotych.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie w Szczecinie oferuje m.in. Warta, Uniqa, Prudential, Ergo Hestia czy Generali. Polisa ta chroni osobę ubezpieczoną przed śmiercią, zachorowaniem lub pobytem w szpitalu. Sprawdzamy przykładowy koszt tego typu polisy i zakres ochrony.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie w Poznaniu może finansowo wspierać mieszkańców. Jest to szczególnie ważne w mieście przyjaznym rowerzystom, ale jednak wciąż z dużym odsetkiem wypadków komunikacyjnych. W artykule podpowiadamy, gdzie znaleźć najlepszą ofertę ubezpieczenia na życie w Poznaniu i co taka oferta powinna zawierać.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2021 | Mapa serwisu