Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Polisa na życie - online czy offline?

Data aktualizacji: 06 MAR 2023
Zakup polisy na życie nie należy do łatwych – musimy wybrać odpowiednie towarzystwo ubezpieczeniowe, ofertę, która będzie spełniać nasze potrzeby jak również spotkać się z agentem ubezpieczeniowym. Czy warto kupić polisę na życie online czy offline?
Czytaj więcej
Zadaniem polisy na życie jest zabezpieczenie na wypadek śmierci oraz wybranych zdarzeń. Ochrona działa na terenie Polski, ale czy wyłącznie? Co się stanie, jeśli do objętego ochroną zdarzenia dojdzie poza granicami kraju? Czy ubezpieczenie na życie zadziała?
Czytaj więcej

Ubezpieczenie lekowe - na czym polega?

Data aktualizacji: 03 MAR 2023
Leczenie w Polsce, bez względu na to, czego ono dotyczy, bywa naprawdę kosztowne. Możemy jednak sprawić, że za leki, które są nam potrzebne, zapłacimy mniej. Zobacz dlaczego warto kupić ubezpieczenie lekowe i ile kosztuje w naszym poradniku.
Czytaj więcej

Ile kosztuje ubezpieczenie na życie w PZU?

Data aktualizacji: 03 MAR 2023
Koszt ubezpieczenia w PZU jest zależny od kilku ważnych czynników. Wpływ na cenę twojej polisy ma twój wiek, stan zdrowia oraz to, jaką sumę ubezpieczenia oraz umowy dodatkowe wybierzesz.
Czytaj więcej

Ubezpieczenia na życie w Unum

Data aktualizacji: 27 LUT 2023
Unum w swojej ofercie posiada bogatą ofertę ubezpieczeń na życie. W ofercie Unum znajdziemy takie produkty jak: Moim najbliżsi, Moje zdrowie, Moje dzieci, Moja emerytura, Mój kredyt, Moja firma. Dla Ciebie przeanalizowaliśmy ofertę firmy Unum.
Czytaj więcej
Podczas wybierania polisy wysoka suma ubezpieczenia to dla wielu osób priorytet. Zastanawiasz się, czy ubezpieczenie na życie na milion złotych jest możliwe?
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2023 | Mapa serwisu