Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 12 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Autor: Redakcja

Redakcja

Dzięki stale poszerzanej wiedzy dostarczamy treści o ubezpieczeniach najwyższej jakości, w oparciu o dogłębną analizę ofert towarzystw obecnych na polskim rynku ubezpieczeniowym. Z nami wybierzesz polisę, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują produkty ubezpieczeniowe od urodzenia do zaawansowanej starości, ale Funkcje i możliwości polis różnią się od siebie znacząco. Sprawdźmy zatem, jakie oferty przewidziane są dla określonych przedziałów wiekowych.
Czytaj więcej
Bez względu na rodzaj zatrudnienia i miejsce pracy jesteśmy narażeni na utratę zdolności do zarobkowania. Ubezpieczenie społeczne z ZUS na nic nie zda, dlatego warto wcześniej poszukać odpowiednie polisy życiowej z takim właśnie rozszerzeniem.
Czytaj więcej
O polisie na życie najczęściej myśli się w kontekście oszczędzania na czas emerytury. Ale co dalej? Czy później ochrona nie jest już potrzebna? Seniorzy również mogą potrzebować zabezpieczyć przyszłość swoją oraz swoich najbliższych.
Czytaj więcej
Biorąc pożyczkę na zakup mieszkania czy samochodu, trzeba pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu w postaci polisy na życie, aby dodatkowymi kosztami nie obciążać rodziny w razie nieszczęśliwego wypadku czy nawet śmierci. Przypomną nam o tym banki, które z reguły wymagają ubezpieczenia do kredytu.
Czytaj więcej
Pytania o nałogi, choroby, leczenie, operacje a nawet rodzaj hobby. Towarzystwa ubezpieczeniowe interesuje stan naszego zdrowia ze względu na ryzyko zachorowania czy wypadku, stąd konieczność wypełnienia ankiety medyczna. Jednak w niektórych sytuacjach ankiety, jak i badań lekarskich, można uniknąć.
Czytaj więcej
Zakup dobrego ubezpieczenia na życie nie musi być wcale czasochłonny i skomplikowany, a my nie musimy mieć szczegółowej wiedzy w tej dziedzinie. Wystarczy wiedzieć na co zwracać uwagę, gdzie szukać i jak porównać oferty, by znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Opis ubezpieczeń

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!

  Porównaj ubezpieczenie

  Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  Suma ubezpieczenia
  Okres ochronny
  Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

  Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
  Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2020