Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 14 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Porównaj oferty »

AEGON TU na Życie S.A.

AEGON TU na Życie S.A.

Ubezpieczyciel działa w Polsce od 1999 r., a pod nazwą AEGON Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Spółka Akcyjna od 7 grudnia 2005 r. Obecnie Towarzystwo zajmuje 4 pozycję wśród ubezpieczycieli na życie w Polsce w produktach unit-linked (dane za IV kwartał 2010 r.).

AEGON otrzymało certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play" 2010 oraz Platynową Statuetkę – kolejną już nagrodę w programie organizowanym przez Krajową Izbę Gospodarczą oraz Instytut Badań nad Demokrację i Przedsiębiorstwem Prywatnym KIG. Platynowa Statuetka przyznawana jest firmom, które we wcześniejszych latach zdobyły tytuł „Przedsiębiorstwo Fair Play" oraz przeszły pomyślnie weryfikację. Towarzystwo uzyskuje certyfikat "Przedsiębiorstwo Fair Play" każdego roku od 10 już lat.

Kilka słów o Grupie Aegon

Firma jest jednym z wiodących giełdowych towarzystw ubezpieczeniowych na świecie, według wartości rynkowej i wysokości aktywów. Akcje AEGON N.V. są notowane na giełdach w Amsterdamie, Londynie i Nowym Jorku.

Towarzystwo w swojej ofercie posiada głównie ubezpieczenia na życie, produkty emerytalne oraz zarządzanie aktywami . Posiada około 40 mln Klientów w ponad 20 krajach w Ameryce, Europie i Azji, zatrudnia ponad 27 500 pracowników na całym świecie. Całkowite przychody w 2010 r. wyniosły 32 mld EUR, zaś zysk przed opodatkowaniem w 2010 r.: 2 mld EUR

Trzy najważniejsze rynki to Stany Zjednoczone, Holandia i Wielka Brytania. Firma prowadzi i rozwija działalność w Kanadzie, w Chinach i Indiach, a w Europie w Hiszpanii i Francji.

Od początku lat 90-tych grupa zwiększała aktywność w regionach Europy Środkowo-Wschodniej, sukcesywnie wchodząc na rynki w tej części kontynentu. W chwili obecnej AEGON prowadzi ekspansję na Węgrzech, w Czechach, na Słowacji, Rumunii oraz w Polsce.

Porównaj ceny ubezpieczeń

Zarząd Aegon TUnŻ

W skład Zarządu towarzystwa wchodzą:

  • Michał Biedzki – Prezes Zarządu
  • Marek Fereniec – Wiceprezes Zarządu
  • Małgorzata Denst-Szymańska - Członek Zarządu
  • Ewa Marzec - Członek Zarządu
  • Anna Sadkowska - Członek Zarządu.

 

Porównaj oferty »

Średnia ocena: 4.14

Dziękujemy za oddanie głosu.

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Suma ubezpieczenia
Okres ochronny
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2019