Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 12 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Porównaj oferty »

AVIVA TU na Życie SA

AVIVA TU na Życie SA

Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie działa na naszym rynku od 1992 roku. Akcjonariuszami spółki są: Aviva International Holdings Ltd (90 proc. akcji) i Bank Zachodni WBK S.A. (10 proc. akcji).

Porównaj ceny ubezpieczeń

Kilka słów o Grupie Aviva

Aviva jest szóstą grupą ubezpieczeniową świata i liderem rynku w Wielkiej Brytanii. Działa w 28 krajach Europy, Ameryki Północnej i Azji. Obsługuje 53 mln klientów, osiąga roczne przychody na poziomie 50 mld funtów i zarządza aktywami o wartości 380 mld funtów. Aviva w Polsce działa od 1992 roku (do maja 2009 roku jako Commercial Union). Należy do pionierów nowoczesnych ubezpieczeń na życie i jest jednym z dwóch liderów wśród funduszy emerytalnych. Oferuje też produkty inwestycyjne, ubezpieczenia majątkowe dla firm i klientów indywidualnych, grupowe ubezpieczenia na życie i pracownicze programy emerytalne. Obsługuje 3,5 mln klientów i zarządza aktywami o wartości blisko 70 mld zł.

Zarząd

W skład Zarządu wchodzą: Maciej Jankowski - prezes zarządu, Piotr Szczepiórkowski - wiceprezes zarządu, Ewa Jac, Dominika Kraśko-Białek, Anita Bogusz, Jacek Koronkiewicz, Michał Gomowski.

Wyniki finansowe Aviva TU na Życie w Polsce

W 2010 roku Aviva:

  • zwiększyła składkę brutto o 14 proc. do poziomu ponad 1,9 mld zł
  • zwiększyła składkę z indywidualnych i grupowych ubezpieczeń na życie oraz ubezpieczeń wypadkowych i zdrowotnych, nie oferując poliso lokat
  • wypłaciła klientom ponad 56 tys. świadczeń z indywidualnych i grupowych ubezpieczeń na życie na łączną kwotę blisko 205 mln zł.

 

Porównaj oferty »

Średnia ocena: 4.23

Dziękujemy za oddanie głosu.

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Suma ubezpieczenia
Okres ochronny
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2019