Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 14 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Autor: Redakcja

Redakcja

Dzięki stale poszerzanej wiedzy dostarczamy treści o ubezpieczeniach najwyższej jakości, w oparciu o dogłębną analizę ofert towarzystw obecnych na polskim rynku ubezpieczeniowym. Z nami wybierzesz polisę, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Zastanawiasz się nad zakupem ubezpieczenia na życie, jednak ten temat jest ci tak obcy, że ciągle odsuwasz w czasie ostateczną decyzję? Zanim zdecydujesz się na konkretną ofertę, warto dowiedzieć się kilku rzeczy.
Czytaj więcej
Polisa na życie ma chronić osobę ubezpieczoną na wypadek jej śmierci lub innych zdarzeń ujętych w umowie. A co z pozostałymi domownikami? Dlatego, jeśli posiadasz dużą rodzinę, możesz chronić finansowo życie i zdrowie najbliższych płacąc tylko jedną składkę.
Czytaj więcej
Koszt związany z ubezpieczeniem na życie zależy od wielu czynników. Znając je przed zakupem, można wpłynąć na cenę ubezpieczenia. Ważne jest również, by nie kupować pierwszej, znalezionej oferty, ponieważ inne – mogą zaoferować znacznie więcej w znacznie niższej cenie.
Czytaj więcej
Ponieważ nie wiemy, co nas czeka w bliższej i dalszej przyszłości, dobrze jest się zabezpieczyć. Taką możliwość zapewniają nam umowy dodatkowe w polisach na życie. Na przykładzie polis PZU i MetLife sprawdzamy, jakie możliwości mamy do wyboru.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie to produkt dobrowolny. Nikt nie może nas zmusić do posiadania polisy, także bank. Inaczej sytuacja wygląda, jeśli staramy się o pożyczkę. Wtedy jednym z wymagań banku będzie dodatkowe zabezpieczenie kredytobiorcy w postaci ubezpieczenia.
Czytaj więcej
Z reguły opłacasz składki, aby w razie wypadku otrzymać pieniądze z polisy. Jeśli jednak nie wydarzy się żadne nieszczęśliwe zdarzenie, suma wpłaconych składek trafi do ubezpieczyciela. Chyba że wykupisz polisę mieszaną i założysz się z towarzystwem, że dożyjesz 70 urodzin.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Opis ubezpieczeń

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!

  Porównaj ubezpieczenie

  Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  Suma ubezpieczenia
  Okres ochronny
  Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

  Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
  Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2020