Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 14 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Autor: Redakcja

Redakcja

Dzięki stale poszerzanej wiedzy dostarczamy treści o ubezpieczeniach najwyższej jakości, w oparciu o dogłębną analizę ofert towarzystw obecnych na polskim rynku ubezpieczeniowym. Z nami wybierzesz polisę, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Sama podstawa to może być za mało, jeśli chcemy skorzystać z odszkodowania. Z kolei zakup polisy ze wszystkimi możliwymi dodatkami spowoduje wysokie koszty ubezpieczenia. Do tego musimy zdecydować, czy zależy nam przede wszystkim na ochronie, czy także na gromadzeniu oszczędności bądź inwestowaniu.
Czytaj więcej
Polisa na życie wcale nie musi być droga. Najtańszą dla osoby dorosłej znajdziemy w przeliczeniu już na 1 zł dziennie. Także seniorzy mogą znaleźć tanie rozwiązanie ochrony na życie. Jednak w każdym z tych przypadków trzeba spełnić kilka warunków.
Czytaj więcej
Mogłoby się wydawać, że zakupienie polisy na życie to łatwa i prosta sprawa. Owszem, w dobie Internetu możemy liczyć na wiele uproszczeń, fachową pomoc, poradniki, fora tematyczne czy inne źródła informacji. Jednak sieć wirtualna to także informacyjny gąszcz, w który łatwo się pogubić. W odnalezieniu rozwiązania pomocne będą odpowiednie narzędzia.
Czytaj więcej
Polisa życiowa jest takim produktem, którego posiadanie przydaje się w każdym wieku. Dlatego oferta popularnych „życiówek” jest skierowana zarówno do dzieci od chwili narodzin, jak i uczniów, rodziców czy osób starszych. Także studenci mogą wybrać coś dla siebie spomiędzy paru ubezpieczeniowych opcji.
Czytaj więcej
4life Direct Polska to ubezpieczenie terminowe lub bezterminowe gwarantujące wypłatę odszkodowania do 250 000 zł. Sprawdzamy, jakie warunki należy spełnić, kto może być ubezpieczony, na jak długo i za jaką cenę.
Czytaj więcej
Nie trzeba umawiać się z agentem ubezpieczeniowym, aby poznać cenę i szczegóły polisy na życie. Wystarczy wypełnić krótki formularz, aby zobaczyć, co proponują różne towarzystwa w wybranym przez nas zakresie. Bez wychodzenia z domu możemy kupić ubezpieczenie na życie lub do posiadanego kredytu.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Opis ubezpieczeń

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!

  Porównaj ubezpieczenie

  Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  Suma ubezpieczenia
  Okres ochronny
  Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

  Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
  Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2020