Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 14 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Autor: Redakcja

Redakcja

Dzięki stale poszerzanej wiedzy dostarczamy treści o ubezpieczeniach najwyższej jakości, w oparciu o dogłębną analizę ofert towarzystw obecnych na polskim rynku ubezpieczeniowym. Z nami wybierzesz polisę, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Kupno ubezpieczenia na życie to ważna decyzja w życiu każdego z nas, jednak pewne okoliczności powodują, że przekładamy tę decyzję na później. Należy do nich spotkanie z agentem ubezpieczeniowym. Czego właściwie tak się obawiamy i jak wykorzystać te spotkanie, by zyskać jak największe korzyści względem polisy na życie?
Czytaj więcej
Nowotwór jest jedną z najbardziej inwazyjnych chorób współczesnej cywilizacji. W przypadku wykrycia złośliwej choroby nowotworowej czeka nas zazwyczaj kosztowne leczenie. Tymczasem ochrona może polegać też na niwelowaniu skutków zaistniałych zdarzeń z tytułu polisy ubezpieczeniowej.
Czytaj więcej
Jedna z różnic w ubezpieczeniach na życie polega na czasie trwania umowy. Możemy być chronieni z polisy przez 12 miesięcy, ale i 25 lat, czy nawet dożywotnio. Podpowiadamy, dla kogo terminowa, a dla kogo bezterminowa polisa będzie najbardziej odpowiednia.
Czytaj więcej
Przebyte choroby, podeszły wiek, wysoka suma odszkodowania albo wykupienie wszystkich dostępnych ryzyk. Czynników, od których zależy cena ubezpieczenia na życie jest wiele. Sprawdzamy, co zrobić, aby nie przypłacać za polisę, a mimo to mieć wartościową ochronę finansową.
Czytaj więcej
Śmierć bliskiego członka rodziny to zawsze bardzo trudny czas. Czekają na nas formalności, które musimy wykonać, a jedną z nich jest zgłoszenie śmierci ubezpieczycielowi, by otrzymać należne świadczenie. Należy jednak wiedzieć, jakie dokumenty będą konieczne, by cała procedura przebiegła szybko i sprawnie.
Czytaj więcej
Zakup polisy na życie nie należy do łatwych – musimy wybrać odpowiednie towarzystwo ubezpieczeniowe, ofertę, która będzie spełniać nasze potrzeby jak również spotkać się z agentem ubezpieczeniowym.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Opis ubezpieczeń

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!

  Porównaj ubezpieczenie

  Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  Suma ubezpieczenia
  Okres ochronny
  Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

  Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
  Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2020