Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku,
zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na temat naszej polityki prywatności znajdziesz tutaj.

Pełna ochrona życia
w Zasięgu Ręki

Przejdź do formularza:

Porównaj ceny

Dzisiaj 32 użytkowników zamówiło porównanie ubezpieczeń na życie.

Autor: Redakcja

Redakcja

Dzięki stale poszerzanej wiedzy dostarczamy treści o ubezpieczeniach najwyższej jakości, w oparciu o dogłębną analizę ofert towarzystw obecnych na polskim rynku ubezpieczeniowym. Z nami wybierzesz polisę, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Wyższa składka niż w polisie ochronnej, ale z gwarancją zwrotu. To właśnie kwestia finansowa jest główną zaletą z wykupienia dla dziecka ubezpieczenia posagowego, ale nie jedyną. Sprawdzamy inne korzyści na przykładzie produktów oszczędnościowych dedykowanych najmłodszym.
Czytaj więcej
Przed wyborem danego produktu czy usługi lubimy kierować się opinią znajomych czy różnymi narzędziami pomocniczymi typu ranking. Aby takie zestawienie okazało się wartościowe i wiarygodne, musi być ułożone według określonych zasad, na podstawie których dokuje się oceny, czyli ratingu.
Czytaj więcej
Ochrona dla dziecka od 47 zł rocznie, osobne świadczenia za zdiagnozowanie i leczenie nowotworu czy gromadzenie i inwestowanie części składki. Compensa daje swoim klientom wiele możliwości ubezpieczenia na życie w różnym wieku i różnej sytuacji finansowej.
Czytaj więcej
Ranking jest jedną z form pomocy przy wyborze ubezpieczenia na życie. Warto wspomóc się stronami rankingowymi, gdzie znaleźć możemy kompleksowe informacje na temat wielu towarzystw, czego nie znajdziemy na stronie konkretnego towarzystwa ubezpieczeniowego.
Czytaj więcej
Towarzystwa ubezpieczeniowe stosują różne rozwiązania w polisach na życie, by każdy z klientów znalazł najlepszą opcję dla siebie. I chociaż każdy klient ma indywidualną sytuację, w której się znajduje – różni się pod względem stanu zdrowia, zarobków, liczby dzieci, zadłużenia i planów na przyszłość – to polisa na życie i dożycie sprawdzi się w przypadku niektórych osób.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Opis ubezpieczeń

Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!

  Porównaj ubezpieczenie

  Wybiersz najlepsze ubezpieczenie na życie!
  Suma ubezpieczenia
  Okres ochronny
  Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

  Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
  Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2020