Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Autor: Redakcja

Redakcja

Dzięki stale poszerzanej wiedzy dostarczamy treści o ubezpieczeniach najwyższej jakości, w oparciu o dogłębną analizę ofert towarzystw obecnych na polskim rynku ubezpieczeniowym. Z nami wybierzesz polisę, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Polisa na życie wcale nie musi być droga. Najtańszą dla osoby dorosłej znajdziemy w przeliczeniu już na 1 zł dziennie. Także seniorzy mogą znaleźć tanie rozwiązanie ochrony na życie. Jednak w każdym z tych przypadków trzeba spełnić kilka warunków.
Czytaj więcej
Wiele osób, które nie mają rozeznania w branży ubezpieczeniowej, może mieć trudność z wyborem odpowiedniej polisy na życie dla siebie. Rynek ubezpieczeniowy posiada wiele ofert, często bardzo od siebie różnych, przez co wybór jednej polisy stanowi niemałe wyzwanie. Internet przychodzi z pomocą, jednak przeglądając fora tematyczne, poradniki czy inne źródła informacji – również można czuć się zagubionym.
Czytaj więcej
Polisa życiowa jest takim produktem, którego posiadanie przydaje się w każdym wieku. Dlatego oferta popularnych „życiówek” jest skierowana zarówno do dzieci od chwili narodzin, jak i uczniów, rodziców czy osób starszych. Także studenci mogą wybrać coś dla siebie spomiędzy paru ubezpieczeniowych opcji.
Czytaj więcej
4life Direct Polska to ubezpieczenie terminowe lub bezterminowe gwarantujące wypłatę odszkodowania do 250 000 zł. Sprawdzamy, jakie warunki należy spełnić, kto może być ubezpieczony, na jak długo i za jaką cenę.
Czytaj więcej
Nie trzeba umawiać się z agentem ubezpieczeniowym, aby poznać cenę i szczegóły polisy na życie. Wystarczy wypełnić krótki formularz, aby zobaczyć, co proponują różne towarzystwa w wybranym przez nas zakresie. Bez wychodzenia z domu możemy kupić ubezpieczenie na życie lub do posiadanego kredytu.
Czytaj więcej
O ubezpieczeniu grupowym mówi się coraz częściej w kontekście dobrego pracodawcy. Poważna firma powinna oferować, oprócz wynagrodzenia, również inne profity, jak np. karty programu aktywności sportowej, pakiety medyczne, premie, dofinansowanie do wyprawki szkolnej lub wczasów oraz polisę na życie.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Opis ubezpieczeń

Opis ubezpieczeń

  Porównaj ubezpieczenie

  Porównaj ubezpieczenie
  Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

  Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
  Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2021 | Mapa serwisu