Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Autor: Redakcja

Redakcja

Dzięki stale poszerzanej wiedzy dostarczamy treści o ubezpieczeniach najwyższej jakości, w oparciu o dogłębną analizę ofert towarzystw obecnych na polskim rynku ubezpieczeniowym. Z nami wybierzesz polisę, która będzie dopasowana do indywidualnych potrzeb.

Mimo tego samego zakresu ochrony co roku zapłacimy za polisę więcej. Jak to możliwe? Wszystko przez inflację, która powoduje, że odszkodowanie traci na wartości. Aby temu zapobiec, towarzystwa stosują właśnie indeksację składki.
Czytaj więcej
Zdiagnozowanie nowotworu wcale nie musi oznaczać najgorszego. Jeśli mamy polisę na życie z odpowiednim rozszerzeniem, otrzymane pieniądze pozwolą nam na szybkie podjęcie działań. Co prawda składa ubezpieczenia jest nieco wyższa, ale świadczenie finansowe może okazać się bezcenne.
Czytaj więcej
Kupno ubezpieczenia na życie to ważna decyzja w życiu każdego z nas, jednak pewne okoliczności powodują, że przekładamy tę decyzję na później. Należy do nich spotkanie z agentem ubezpieczeniowym. Czego właściwie tak się obawiamy i jak wykorzystać te spotkanie, by zyskać jak największe korzyści względem polisy na życie?
Czytaj więcej
Nowotwór jest jedną z najbardziej inwazyjnych chorób współczesnej cywilizacji. W przypadku wykrycia złośliwej choroby nowotworowej czeka nas zazwyczaj kosztowne leczenie. Tymczasem ochrona może polegać też na niwelowaniu skutków zaistniałych zdarzeń z tytułu polisy ubezpieczeniowej.
Czytaj więcej
Przebyte choroby, podeszły wiek, wysoka suma odszkodowania albo wykupienie wszystkich dostępnych ryzyk. Czynników, od których zależy cena ubezpieczenia na życie jest wiele. Sprawdzamy, co zrobić, aby nie przypłacać za polisę, a mimo to mieć wartościową ochronę finansową.
Czytaj więcej
Śmierć bliskiego członka rodziny to zawsze bardzo trudny czas. Czekają na nas formalności, które musimy wykonać, a jedną z nich jest zgłoszenie śmierci ubezpieczycielowi, by otrzymać należne świadczenie. Należy jednak wiedzieć, jakie dokumenty będą konieczne, by cała procedura przebiegła szybko i sprawnie.
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Opis ubezpieczeń

Opis ubezpieczeń

  Porównaj ubezpieczenie

  Porównaj ubezpieczenie
  Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

  Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
  Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2021 | Mapa serwisu