Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Autor: Ewelina Ratajczak

Ewelina Ratajczak
Ewelina Ratajczak

Uważa, że w życiu nie należy ufać nikomu ani niczemu, dlatego ubezpieczenie na życie to kwestia zdrowego rozsądku. Stara się przybliżyć niewtajemniczonym dostępne możliwości oraz zwrócić uwagę na znaczące różnice w poszczególnych rodzajach polis. A trochę tego jest. W wolnym czasie uczy się stania na głowie na macie, czyta dobry reportaż lub gotuje makaron. Miłośniczka nieoczywistych kierunków podróży.

Odwiedzając salon Orange, np. podczas brania umowy abonamentu lub jej przedłużania, możemy otrzymać propozycję zakupu polisy na życie. Prześwietliliśmy ofertę ubezpieczenia na życie w Orange i przedstawiamy wnioski w naszym artykule.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie grupowe, które można nabyć w miejscu zatrudnienia, jest dla wielu osób atrakcyjną formą zabezpieczenia swojej przyszłości. Niewysoka cena i szeroki zakres ochrony to zdecydowane plusy takiego rozwiązania. Co oferuje w ramach ubezpieczenia grupowego Compensa?
Czytaj więcej
Gdy planujemy zapewnić sobie ochronę finansową na przyszłość, to jedną z kilku różnych opcji jest ubezpieczenie osobowe. Takie rozwiązanie jest dostępne od około 50 zł miesięcznie. Sprawdzamy, na czym polega ubezpieczenie osobowe i co w ramach niego możemy zyskać.
Czytaj więcej
Każdemu z nas może przytrafić się poważna choroba lub wypadek przy pracy, przez które utracimy zdolność do zarobkowania. Taka sytuacja może znacznie pogorszyć naszą sytuację życiową oraz finansową, dlatego warto pomyśleć o ubezpieczeniu na życie od utraty zdolności do pracy. Sprawdź w naszym artykule ile kosztuje ubezpieczenie na życie od utraty zdolności do pracy i gdzie warto je kupić.
Czytaj więcej
Umowę podstawową ubezpieczenia na życie możemy rozszerzyć w dowolnie wybranym przez nas kierunku poprzez zakup odpowiednich umów dodatkowych. Dodatkowe ubezpieczenie na życie może chronić na wypadek: utraty zdolności do pracy, zdiagnozowania nowotworu lub innej poważnej choroby, leczenia szpitalnego, operacji chirurgicznej itp. Ile kosztuje dodatkowe ubezpieczenie na życie? Czy warto kupić dodatkowe ubezpieczenie na życie? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszym artykule.
Czytaj więcej
Posiadanie prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego może nam wiele ułatwić. Przede wszystkim ominiemy kolejki w przychodniach, wykonamy darmowo wiele potrzebnych badań i nie będziemy musieli ponosić kosztów wizyt w prywatnych gabinetach lekarskich. Ile kosztuje prywatne ubezpieczenie zdrowotne w 2023?
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Opis ubezpieczeń

Opis ubezpieczeń

  Porównaj ubezpieczenie

  Porównaj ubezpieczenie
  Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

  Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
  Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu