Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Autor: Ewelina Ratajczak

Ewelina Ratajczak
Ewelina Ratajczak

Uważa, że w życiu nie należy ufać nikomu ani niczemu, dlatego ubezpieczenie na życie to kwestia zdrowego rozsądku. Stara się przybliżyć niewtajemniczonym dostępne możliwości oraz zwrócić uwagę na znaczące różnice w poszczególnych rodzajach polis. A trochę tego jest. W wolnym czasie uczy się stania na głowie na macie, czyta dobry reportaż lub gotuje makaron. Miłośniczka nieoczywistych kierunków podróży.

Bank PKO BP chwali się na swojej stronie niską składką miesięczną. Do zakupu takiego ubezpieczenia wystarczy skorzystanie z serwisu wewnątrzbankowego. Składkę można obliczyć przez zakupem polisy, o ile jest się klientem banku.
Czytaj więcej
Zadaniem polisy na życie jest zabezpieczenie na wypadek śmierci oraz wybranych zdarzeń. Ochrona działa na terenie Polski, ale czy wyłącznie? Co się stanie, jeśli do objętego ochroną zdarzenia dojdzie poza granicami kraju? Czy ubezpieczenie na życie zadziała?
Czytaj więcej
Ochrona dla pracowników małych, średnich i dużych firm na 12 miesięcy, 14 zdarzeń w zakresie ochrony i składka już od 10 zł miesięcznie. Polisa grupowa AXA zawiera kilka wariantów ubezpieczenia w miejscu pracy. Sprawdzamy, na co warto zwrócić uwagę.
Czytaj więcej
Zakup ubezpieczenia wiąże się z wieloletnim zobowiązaniem finansowym, które ma zapewnić nam wsparcie w trudnych życiowych sytuacjach. Ważne jest więc, by była to dobrze przemyślana decyzja.
Czytaj więcej
Polisa na wypadek utraty pracy jest sposobem na zabezpieczenie finansowe. Takie rozwiązanie najczęściej oferuje bank, ale może również towarzystwo ubezpieczeniowe. Ubezpieczenie zapewnia wypłatę świadczenia, dzięki któremu nie stracimy płynności finansowej po utracie miejsca pracy.
Czytaj więcej
Złamanie nogi może być podstawą do wypłaty odszkodowania z polisy na życie. Zobacz ile dostaniesz odszkodowania za złamaną nogę w różnych firmach ubezpieczeniowych.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Opis ubezpieczeń

Opis ubezpieczeń

  Porównaj ubezpieczenie

  Porównaj ubezpieczenie
  Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

  Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
  Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu