Autor: Ewelina Ratajczak

Ewelina Ratajczak
Ewelina Ratajczak

Uważa, że w życiu nie należy ufać nikomu ani niczemu, dlatego ubezpieczenie na życie to kwestia zdrowego rozsądku. Stara się przybliżyć niewtajemniczonym dostępne możliwości oraz zwrócić uwagę na znaczące różnice w poszczególnych rodzajach polis. A trochę tego jest. W wolnym czasie uczy się stania na głowie na macie, czyta dobry reportaż lub gotuje makaron. Miłośniczka nieoczywistych kierunków podróży.

Spora część pacjentów, która musi wykonać badanie rezonansem magnetycznym postanawia wykonać je prywatnie. Poniżej dowiesz się, jak długo trzeba czekać na takie badanie i ile za nie zapłacisz.
Czytaj więcej
Złamanie lub wyrwanie zęba może wymagać leczenia stomatologicznego z zakresu chirurgii stomatologicznej. Taki zabieg wykonany prywatnie będzie stanowić spory wydatek. Czy w sytuacji, w której posiadasz prywatne ubezpieczenie na życie lub zdrowotne, możesz liczyć na wsparcie finansowe?
Czytaj więcej
Warto pamiętać o tym, że odszkodowanie za śmierć rodzica z polisy na życie to ważne zabezpieczenie. Jak działa takie rozwiązanie? Ile odszkodowania za śmierć rodzica z polisy na życie? Od czego zależy wysokość odszkodowania za śmierć rodzica? W naszym artykule znajdziesz odpowiedź na te i inne pytania.
Czytaj więcej
Odszkodowanie za złamanie palca może wynosić zarówno 200 zł, jak i 2 000 zł, a będzie to zależało od wybranej przez nas polisy oraz sumy ubezpieczenia. Sprawdzamy, jak wysokie odszkodowanie za złamany palec oferują towarzystwa ubezpieczeniowe w różnych ofertach.
Czytaj więcej
Jedną z bardzo smutnych okoliczności w życiu jest śmierć bliskich osób, w tym babci lub dziadka. Jest dotkliwa szczególnie wtedy, gdy wiązały nas bliskie, ciepłe relacje. Dotkliwej straty nie zrekompensuje nic, jednak warto znać kroki i procedury, które w takiej sytuacji należy podjąć.
Czytaj więcej
Uraz ciała może stanowić podstawę do tego, abyś otrzymał świadczenie z polisy na życie. Warunkiem jest jednak posiadanie odpowiedniej umowy dodatkowej. Poniżej sprawdzamy, czy za uraz barku możesz liczyć na wsparcie ubezpieczyciela.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Opis ubezpieczeń

Opis ubezpieczeń

  Porównaj ubezpieczenie

  Porównaj ubezpieczenie
  Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

  Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
  Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu