Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Autor: Ewelina Ratajczak

Ewelina Ratajczak
Ewelina Ratajczak

Uważa, że w życiu nie należy ufać nikomu ani niczemu, dlatego ubezpieczenie na życie to kwestia zdrowego rozsądku. Stara się przybliżyć niewtajemniczonym dostępne możliwości oraz zwrócić uwagę na znaczące różnice w poszczególnych rodzajach polis. A trochę tego jest. W wolnym czasie uczy się stania na głowie na macie, czyta dobry reportaż lub gotuje makaron. Miłośniczka nieoczywistych kierunków podróży.

Odszkodowanie po operacji cieśni nadgarstka przydaje się w sytuacji, gdy konieczne jest kosztowne leczenie lub rehabilitacja. Świadczenie stanowi wsparcie finansowe także wtedy, gdy w wyniku czasowej lub trwałej niezdolności do wykonywania pracy ubezpieczony utracił swoje podstawowe źródło dochodu. Ile wynosi odszkodowanie po operacji cieśni nadgarstka?
Czytaj więcej
Świadczenie za trwały uszczerbek na zdrowiu może wynosić od 1 do 100% SU przy sumie ubezpieczenia sięgającej nawet do 150 000 złotych. Zobacz jak w kilku krokach napisać odwołanie od decyzji ubezpieczyciela w przypadku uszczerbku na zdrowiu.
Czytaj więcej
Indywidualne oraz grupowe ubezpieczenie na życie PZU to produkty, które pozwalają na zabezpieczenie przyszłości swojej i bliskich. Wypłata świadczenia jest realizowana, gdy dojdzie do wystąpienia jednego ze zdarzeń określonych w umowie. Od czego zależy wysokość odszkodowania w PZU i jak sprawdzić jego wysokość?
Czytaj więcej
Warto pamiętać o tym, że odszkodowanie za śmierć rodzica z polisy na życie to ważne zabezpieczenie. Jak działa takie rozwiązanie? Ile odszkodowania za śmierć rodzica z polisy na życie? Od czego zależy wysokość odszkodowania za śmierć rodzica? W naszym artykule znajdziesz odpowiedź na te i inne pytania.
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie polega na tym, że jest to zabezpieczenie finansowe w razie wypadku, gromadzenie albo pomnażanie oszczędności. Sposób działania polisy na życie zależy od rodzaju ubezpieczenia, na który się zdecydujemy. Porównujemy kilka przykładowych produktów dostępnych na rynku i sprawdzamy, na czym one polegają.
Czytaj więcej
Głównym zadaniem ubezpieczenia na życie jest zabezpieczenie finansowe na wypadek śmierci osoby objętej ochroną. Ubezpieczyciel wypłaca wówczas ustaloną w umowie kwotę osobom uposażonym. Na czym polega ubezpieczenie na wypadek śmierci? Ile kosztuje ubezpieczenie na wypadek śmierci? Jakie warto kupić? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedź w naszym artykule.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
 • Ilość umów dodatkowych
 • Wiek przystąpienia
 • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
 • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Opis ubezpieczeń

Opis ubezpieczeń

  Porównaj ubezpieczenie

  Porównaj ubezpieczenie
  Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

  Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
  Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu