Blog ubezpieczeniowy

Co obejmuje ubezpieczenie na życie?

Data aktualizacji: 31 MAR 2023
Ubezpieczenie na życie może oznaczać wiele różnych rozwiązań, dlatego warto zastanowić się nad sumą ubezpieczenia, preferowaną ochroną czy czasem trwania umowy. Ważne jest również to, jaka funkcję ma pełnić polisa – wyłącznie ochronną czy również oszczędnościową lub inwestycyjną?
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie to nie tylko odszkodowanie za zdiagnozowaną chorobę, złamanie ręki czy pobyt w szpitalu. To również dodatkowe konsultacje u specjalisty, transport medyczny, dowóz leków czy pomoc domowa po zakończonej hospitalizacji. Składka może odpowiadać za ochronę, jak i gromadzenie czy inwestowanie kapitału. Poznaj wszystkie rodzaje ubezpieczeń na życie!
Czytaj więcej

Ubezpieczenie lekowe - na czym polega?

Data aktualizacji: 03 MAR 2023
Leczenie w Polsce, bez względu na to, czego ono dotyczy, bywa naprawdę kosztowne. Możemy jednak sprawić, że za leki, które są nam potrzebne, zapłacimy mniej. Zobacz dlaczego warto kupić ubezpieczenie lekowe i ile kosztuje w naszym poradniku.
Czytaj więcej

Ile kosztuje ubezpieczenie na życie w PZU?

Data aktualizacji: 03 MAR 2023
Koszt ubezpieczenia w PZU jest zależny od kilku ważnych czynników. Wpływ na cenę twojej polisy ma twój wiek, stan zdrowia oraz to, jaką sumę ubezpieczenia oraz umowy dodatkowe wybierzesz.
Czytaj więcej
Podczas wybierania polisy wysoka suma ubezpieczenia to dla wielu osób priorytet. Zastanawiasz się, czy ubezpieczenie na życie na milion złotych jest możliwe?
Czytaj więcej
Strona: pierwsza - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2024 | Mapa serwisu