Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.Zamknij

Blog ubezpieczeniowy

Jakie ubezpieczenie na życie wybrać z pomocą forum?

31 STY 2023
Data aktualizacji: 02 LUT 2023
Ubezpieczenie na życie to produkt, który zapewnia wsparcie finansowe dla Ciebie i bliskich w trudnej i nieprzewidzianej sytuacji, takiej jak choroba, wypadek lub zgon. Dyskusje dotyczące różnych opcji ubezpieczeniowych oraz oceny konkretnego produktu często okazują się niezwykle pomocne w podjęciu decyzji.
Czytaj więcej

Czy ubezpieczenie na życie działa za granicą?

29 LIS 2022
Data aktualizacji: 17 STY 2023
Zadaniem polisy na życie jest zabezpieczenie na wypadek śmierci oraz wybranych zdarzeń. Ochrona działa na terenie Polski, ale czy wyłącznie? Co się stanie, jeśli do objętego ochroną zdarzenia dojdzie poza granicami kraju?
Czytaj więcej
Ubezpieczenie na życie z tytułu urodzenia dziecka zapewnia pomoc finansową w sytuacji powiększenia się rodziny. Uzyskane pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel, np. wyprawkę dla malucha lub pierwsze zabawki.
Czytaj więcej

Ile wynosi odszkodowanie za złamaną nogę?

31 SIE 2022
Data aktualizacji: 17 STY 2023
Złamanie nogi może być podstawą do wypłaty odszkodowania z polisy na życie. Zobacz ile dostaniesz odszkodowania za złamaną nogę w różnych firmach ubezpieczeniowych.
Czytaj więcej

Jak uzyskać odszkodowanie za uraz lub uszczerbek na zdrowiu?

31 SIE 2022
Data aktualizacji: 30 STY 2023
Kontuzja lub pogorszenie stanu zdrowia mogą być konsekwencjami nieszczęśliwego wypadku. Taka sytuacja może zapewnić nam wysokie odszkodowanie. Zobacz jak uzyskać odszkodowanie za uraz lub uszczerbek na zdrowiu w kilku krokach.
Czytaj więcej
Uraz kręgosłupa miewa bardzo poważne skutki. Jeśli doszło do poważnego uszkodzenia, poszkodowany może zostać zmuszony do rezygnacji z dotychczasowej aktywności zawodowej. Zobacz ile dostaniesz odszkodowania za uraz kręgosłupa w różnych firmach ubezpieczeniowych.
Czytaj więcej
Strona: 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - ostatnia

Na co zwrócić uwagę
wybierając polisę na życie?

Na co zwrócić uwagę wybierając polisę na życie?
  • Ilość umów dodatkowych
  • Wiek przystąpienia
  • Czy ubezpieczenie jest terminowe, czy bezterminowe?
  • Czy pozwala dodatkowo oszczędzać i czy suma ochrony Twojego życia jest dobrej wysokości?

Poradnik
ubezpieczeniowy

Poradnik ubezpieczeniowy
Pobierz bezpłatny poradnik dotyczący ubezpieczeń na życie. Dowiedz się jak wybrać odpowiednią polisę oraz jak przygotować się do rozmowy z agentem.
Pobierz poradnik

Porównaj ubezpieczenie

Porównaj ubezpieczenie
Nasza firma jest wpisana do rejestru pośredników ubezpieczeniowych, pod numerem: 11166643/A, prowadzonym przez Komisję Nadzoru Finansowego z siedzibą w Warszawie, przy Placu Powstańców Warszawy 1.

Polska Izba Pośredników Ubezpieczeniowych i FinansowychKomisja Nadzoru FinansowegoGeneralna Inspekcja Ochrony Danych OsobowychRzecznik UbezpieczonychUbezpieczenia online.pl
Ubezpieczenia online.pl Rankomat Sp. z o.o. Sp. k. © 2006-2023 | Mapa serwisu